Wie is wie?

Op deze pagina:

    Katrien Allaert
    katrien.allaert@aclvb.be
    tel.: 09/ 24 23 963
    GSM: 0475/57 09 29

    Algemeen coördinator

    Cinthy Callens
    cinthy.callens@aclvb.be
    Tel.: 09/ 24 23 964

    Administratief medewerker

    Esmeralda Cocquyt
    esmeralda.cocquyt@aclvb.be
    Tel.: 09/ 24 23 983

    Administratief medewerker

    Ann Van Hauwe
    ann.van.hauwe@aclvb.be
    Tel.: 09/ 24 23 136

    Boekhoudster

    Brecht Van Roey
    brecht.van.roey@aclvb.be
    Tel.: 09/ 24 23 967
    GSM: 0476/88 51 23

    Educatief medewerker

    Contactpersoon voor de syndicale vorming

    Coördinator intersyndicaal milieuproject ACLVB

    Mikail Avci
    mikail.avci@aclvb.be
    Tel.: 09/ 24 23 931
    GSM:  0473/79 53 70

    Educatief medewerker

    Contactpersoon voor de vormingen fiscaliteit en informatica

    Linda Bohyn
    linda.bohyn@aclvb.be
    Tel.: 09/ 24 23 977
    GSM: 0476/88 51 24

    Educatief medewerker

    Contactpersoon voor de provinciale en residentiële vormingen afgevaardigden

    John Hallaert
    john.hallaert@aclvb.be
    Tel.: 09/ 24 23 929
    GSM: 0476/88 51 19

    Educatief medewerker

    Contactpersoon voor de sectorale vorming, algemene vorming en seniorenvorming

    Voorzitter: Gert Truyens, Vlaams Gewestsecretaris ACLVB