Wie is wie?

Op deze pagina:

    Algemeen coördinator:

    Katrien Allaert
    katrien.allaert@aclvb.be
    tel.: 09/ 24 23 963
    GSM: 0475/57 09 29

     

    Administratief medewerker:

    Cinthy Callens
    cinthy.callens@aclvb.be
    Tel.: 09/ 24 23 964

    Esmeralda Cocquyt
    esmeralda.cocquyt@aclvb.be
    Tel.: 09/ 24 23 983

    Ann Van Hauwe
    ann.van.hauwe@aclvb.be
    Tel.: 09/ 24 23 136

     

    Educatief medewerker:

    Brecht Van Roey
    Brecht.van.roey@aclvb.be
    Tel.: 09/ 24 23 967
    GSM: 0476/88 51 23
    Verantwoordelijk syndicale vorming
    Coördinator intersyndicaal milieuproject ACLVB

    Mikail Avci
    mikail.avci@aclvb.be
    Tel.: 09/ 24 23 931
    GSM:  0473/79 53 70
    Verantwoordelijk gespecialiseerde vormingen: arbeidsrecht, communicatie, fiscaliteit en informatica

    Linda Bohyn
    Linda.bohyn@aclvb.be
    Tel.: 09/ 24 23 977
    GSM: 0476/88 51 24
    Verantwoordelijk provinciale en residentiële vormingen afgevaardigden van de ondernemingsraad en de syndicale delegatie

    Wendy Vanden Bossche
    Wendy.vanden.bossche@aclvb.be
    Tel.: 09/ 24 23 968
    GSM.: 0473/79 53 59
    Verantwoordelijk provinciale en residentiële vormingen afgevaardigden van het comité voor preventie en bescherming op het werk en de non-profit

    John Hallaert
    John.hallaert@aclvb.be
    Tel.: 09/ 24 23 929
    GSM: 0476/88 51 19
    Verantwoordelijk seniorenvorming, algemene vorming en vorming op maat
     

    Voorzitter: Gert Truyens, Vlaams Gewestsecretaris ACLVB